Archiv autora: Bedřich Sirůček

Závěrečné hodnocení SR 2017/2018 Starší dorost – krajský přebor – 5.místo, nadstavba – 4.místo

Trenéři: Bedřich Sirůček, Petr Klusáček

Kádr: Rezek Erik, Drbota Martin, Řehák Zdeněk, Krejza Petr, Kalina Martin, Hrůnek Miroslav, Džindžichašvili Michael, Doležal Jakub, Žaba Patrik, Danda Petr, Danda Lukáš, Průcha Martin. (Ostafyčuk – postupně přestal chodit, Pískač – postupně přestal chodit (příprava na rozhodčího), Šebek – dlouhodobě nemocný, Pinc – přestal chodit) Během jarní části zasáhli do utkání prakticky všichni hráči mladšího dorostu, kteří si tak vyzkoušeli fotbal v jiném tempu a kvalitě.

(Pokračování textu…)

27 Čvn 2018

Ukončení trenérské činnosti

Po čtrnácti letech v oddíle SK Slaný, jsem se rozhodl ukončit spolupráci s klubem a již dále nepokračovat v trenérské činnosti. Důvodem jsou dlouhodobě odlišné názory mezi mnou a některými členy vedení klubu ohledně práce s mládeží a přístupu některých členů vedení klubu k samotné kategorii mládeže.

Chtěl bych touto cestou poděkovat všem hráčům, které jsem měl pod svým trenérským vedením (od hráčů ročníku 1994 až po ročník 2002), za krásné chvíle po jejich boku a za neuvěřitelné množství pozitivní energie, kterou mi po mnoho let předávali. Zažili jsme spolu krásná vítězství a tvrdé porážky, ale vždycky jsme stáli při sobě a věřili jeden druhému. Naučili jsme se fungovat jako jeden organismus a navzájem jsme se doplňovali a obohacovali. Bylo to prostě skvělý……. 🙂

Přeji vám všem, ať se vám fotbalově daří, ať se vám vyhýbají zranění a přeji vám i mnoho úspěchů v soukromém životě.

B.S.

17 Čvn 2018

Vyklizení kabiny staršího dorostu

V ponděli od 17:00 hod. bude možné odnést si věci z kabiny, co zůstane bude vyhozeno. Dostavte se prosím pro své věci. Kdo nemůže, dejte mi vědět, zkusím najít jiný termín. Po vyklizení bude kabina předána klubu, pro nového trenéra.

16 Čvn 2018

Rozlučka – neděle 10.6 po domácím utkání na stadionu.

16 Kvě 2018

Ve středu je trénink od 16:00 hod. a v pátek od 13:00 hod.

27 Bře 2018

Mistrovské utkání opět odloženo!

První mistrovské utkání z jarního kola bylo z důvodu nepříznivých klimatických podmínek odloženo a také další utkání v řadě má stejný osud. To znamená:

utkání – Slaný : Kralův Dvůr – odloženo na 8.5.2018

utkání – Uhlířské Janovice : Slaný – odloženo na 1.5.2018

Časy zůstávají stejné

21 Bře 2018

Dnes 19.3 – trénink zrušen.

Oddíl nezajistil vhodné podmínky pro trénink – uklizení UMT.

19 Bře 2018

Pondělí a středa – trénink na UMT v čase od 17:00 do 18:30 hod.

18 Bře 2018

Zrušení tréninku po dobu jarních prázdnin

Od 26.2 do 4.3 jsou zrušeny tréninky. Nejbližší trénink v pondělí 5.3 od 17:00 hod..

22 Úno 2018

PU – informace

Dnešní utkání mělo být součástí zátěžového víkendu, v rámci přípravných utkání, který jsme pro hráče dlouhodobě naplánovali. Bohužel, plány nám zhatila chřipková epidemie, která vyřadila velkou část hráčského kádru obou dorostů a do toho jsme dnes utrpěli další ztráty, v podobě zranění tří hráčů. Máme tak dva hráče s úrazem kolene, tři zraněné kotníky, jednu zraněnou patu, jeden zánět uzlin, deset hráčů s virózou a tři hráče na lyžařských víkendech. I dnes se tak opakovala situace z minulého týdne v Lounech, kdy jsme dokonce museli nasadit do utkání i starší žáky. Ti nám alespoň početně doplnili kádr a my jsme mohli do utkání nastoupit. Dnes byla situace lepší, nicméně po zranění hráčů jsme museli celý poločas dohrát v deseti lidech a to už je opravdu neudržitelný stav. Další utkání tak nemá smysl plánovat.

Omlouváme se touto cestou vedení klubu SK Kladno za způsobené potíže, zrušením přípravného utkání den předem, ale faktor nemoci a zranění nelze ovlivnit.

 

FK Mělník : SK Slaný – 3:5

FK Louny : SK Slaný – 7:0

FK Roudnice : SK Slaný – 2:6

SK Kladno : SK Slaný – ZRUŠENO – chřipková epidemie, zranění hráčů

17 Úno 2018