Zahájení letní přípravy staršího dorostu

Letní příprava:

Bude zahájena v pondělí 31.7 v 15.00 hod. v kabině SK. Dále budeme pokračovat soustředěním po celý týden a to v  tréninkových jednotkách od 10.00 hod. a od 14:00 hod. (pondělí až pátek). Soustředění bude stát 1000,- Kč na celý týden a je v něm zajištěn oběd, pitný režim, občerstvení (ovocné mísy, atd.) a kolektivní aktivity (mini golf, apod.). Účast na soustředení potvrďte na kontaktním telefonu – NUTNÉ! (z důvodu zajištění materiálu, přípravných utkání a  dalších služeb)

Další informace:

Příspěvky na příští SR –  400,-/měsíc (Splatné v daném měsíci!)

Realizační tým: Bedřich Sirůček, hlavní trenér; Petr klusáček, asisten trenéra, dočasně vedoucí mužstva

Začátek soutěže – není ještě stanoven – předpoklad 13.8 – první mistrák

Komunikace: telefon – 776688023 – volání, sms – vše funkční. Předpokládám, že všichni máte svůj telefon, a jste schopni této komunikace.

Pokud by se chtěl někdo připojit k našemu týmu, klidně může. Nebráníme se příchodu nových hráčů a naše tréninky jsou zcela otevřené. Rádi přivítáme hráče se zájmem o výkonnostní fotbal. V období od 31.července do 4.srpna, v čase od 10.00 – 16:00 hod. má každý zájemce o mládežnický fotbal možnost zapojit se do tréninku a pokud bude mít zájem, tak se k nám přidat. V tréninku si mohou hráči vyzkoušet zda jim to půjde či nikoliv, a navíc jim poradíme co a jak dál (určeno pro kategorie starší dorost, mladší dorost).

PŘEDPOKLÁDÁM PLNOU ÚČAST A KOMUNIKACI NA ÚROVNI DOSPĚLÝCH LIDÍ!