Omluva za drobnou textovou chybu v přechozím příspěvku

Protože je internet všemocný, omlouvám se tímto jedné mamince, která si vzala můj příspěvek příliš osobně a zřejmě to bere jako „útok“ na svého syna. Bohužel, nikdo není neomylný a i mě utekli tolik důležité uvozovky, které měli odlehčit celé vyjádření. Bez uvozovek to zní opravdu drsně, to souhlasím. Uvozovky jsou tam, kde mají být a nyní snad budou všichni klidně spát. Tímto se omlouvám všem čtenářům, kterých se mé vyjádření dotklo a potvrzuji, že se nikdo ve skutečnosti nezbláznil. Kdo mě zná tak ví, že nejsem takový drsňák, abych to tady takhle zaříznul.

Vzkaz pro dotčenou maminku: Škoda, že jste mi nezavolala a nezeptala se, jak jsem to myslel. Vzhledem k tomu, že jsem nikoho nejmenoval a není patrné, koho se vyjádření týká, dalo se vše lehce opravit. Vždycky jsem s vámi jednal velice korektně a slušně a vašeho syna podporoval. No nic, doba je drsná a maminky jednají rychle a krutě. Tak jen do mě, můžete na mě klidně plivat, po těch všech letech, když vám to udělá dobře!

„zbláznit“ = nepochopitelně a neočekávaně jednat, bez rozumného vysvětlení – v tomto případě

Můžete to taky klidně zveřejnit! Nemám se za co stydět, protože se snažím vždy jednat jako slušný člověk a podlost není v mém repertoáru komunikace. Upřednostňuji raději dialog.